Jak napisać życiorys – Przykładowy życiorys

Życiorys

Urodziłam się 10. lipca 1991 r. w Warszawie. Moimi rodzicami są Jan i Elżbieta z domu Barska. Ojciec mój, obecnie emeryt, był lekarzem i pracował w szpitalu miejskim w Warszawie, a matka pracowała jako księgowa zakładzie budowlanym.

W roku 1998 rozpoczęłam naukę w Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Warszawie, a po jej ukończeniu uczęszczałam do Publicznego Gimnazjum nr 2 w Warszawie. Następnie wstąpiłam do Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Batorego w Warszawie, gdzie w 2010 r. uzyskałam świadectwo dojrzałości. Po maturze studiowałam na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie na wydziale historycznym.

W 2015 r. rozpoczęłam pracę w SP w Warszawie jako nauczyciel historii. W 2018 r. zawarłam związek małżeńskim z Michałem Krawężnikiem. Urodziłam syna – Adriana, który obecnie się uczy. Dwukrotnie, w roku 2030 i 2033 otrzymałam nagrody za wzorową pracę. Do chwili obecnej uczę historii.

Warszawa, 22. maja 2006 r.

Anna Krawężnik