Moja najlepsza przyjaciółka – charakterystyka

Moja najlepsza przyjaciółka nazywa się Ania Krakowska. Ma niespełna 13 lat, chodzi do szóstej klasy i tak jak ja, mieszka w Warszawie. Jest bardzo miła, życzliwa i koleżeńska. Zaprzyjaźniłyśmy się będąc jeszcze w zerówce.

Ania jest dziewczynką szczupłą, średniego wzrostu, o zgrabnej sylwetce. Ma okrągłą twarz, cerę gładką, lekko zaróżowioną. Oczy jej są dość duże, koloru zielonego, ciemne brwi i rzęsy, zaś nos prosty i wąski. Włosy średniej długości, ciemny blond. Chodzi ubrana czysto i modnie.

Moja przyjaciółka posiada głównie pozytywne cechy charakteru. Jest dobra i serdeczna. Kiedy mam zły humor, potrafi mnie rozbawić. Grzecznie i uprzejmie odnosi się do wszystkich kolegów i nauczycieli. Nigdy nie odmówi nikomu pomocy, stara się jej udzielać słabszym i potrzebującym. Nie kłamie, jest wrażliwa, prawdomówna i uczciwa. Można jej powierzyć najskrytsze tajemnice, ona ich nie zdradzi. To prawdziwa przyjaciółka, nigdy nie zazdrości osiąganych przeze mnie sukcesów, ale cieszy się razem ze mną. Gdy mam jakiś problem, wiem, że mogę na nią liczyć.

Ania – to także dobra uczennica. Posiada zdolności plastyczne. Prace wykonane przez nią są zawsze staranne i estetyczne. Potrafi świetnie tańczyć i ładnie śpiewać. Jej zainteresowania to też słuchanie muzyki i dalekie podróże.

Myślę, że taką przyjaciółkę chciałby mieć każdy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *