Czas misia – Jakie przedmioty i zabawki mały największy wpływ na twoje dzieciństwo

W dzieciństwie miałem bardzo wiele przedmiotów, którymi lubiłem się bawić.

Najczęściej leżały one w moim pokoju, w ogromnej szufladzie regału. Dzisiaj, gdy do niej zaglądam, przypominają mi się minione lata. Znajdują się w niej głównie zabawki, które otrzymałem w prezencie od Mikołaja, czy też na urodziny lub imieniny. Są tam małe i większe samochody, szachy, samoloty sklejane przeze mnie, puzzle, gdy planszowe i wiele innych.

Wprawdzie już się nimi nie bawię, ale trudno mi się z nimi rozstać, ponieważ są wspomnieniem dni, które były dla mnie ważne i chciałbym je długo mieć w pamięci. Szczególne miejsce w mej szufladzie zajmuje piłka nożna, którą dawno temu dostałem od dziadka. Zawsze lubiłem ją kopać i marzyłem, że zostanę w przyszłości piłkarzem.

Myślę, że te przedmioty sprawiły, że moje dzieciństwo było wesołe i ciekawe, a jednocześnie pomogły mi rozwijać się fizycznie i intelektualnie.